جلسه برنامه ریزی برگزاری جشنهای دهه فجر انقلاب

جلسه برنامه ریزی برگزاری جشنهای دهه فجر انقلاب

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف راور: جلسه برنامه ریزی جشنهای دهه فجر انقلاب با حضور آقای ابراهیمی معاون محترم فرماندار به عنوان رئیس جلسه،آقای نگارستانی رئیس محترم هلال احمر به عنوان دبیر جلسه،خانم جاویدی از اعضای محترم شورای شهر و مسئولین روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری راور برگزار گردید.

دستور کار جلسه هم اندیشی جهت برگزاری باشکوه جشنهای دهه فجر انقلاب بود.

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای شهریاری قاری محترم، آقای نگارستانی دبیر جلسه بعد ازتسلیت شهادت آتشنشانان حادثه ساختمان پلاسکو تهران و تمجید از رشادتها و روحیه فداکاری ایشان، گزارشی از برنامه ریزیهای ستاد دهه فجر امسال در راور ارائه داد
.
ایشان با بیان این موضوع که انقلاب ما نشأت گرفته از نهضت عاشوراست از همه مسئولین روابط عمومیها خواست تا جشنهای دهه فجر امسال هر چه با شکوهتر برگزار گردد.

آقای نگارستانی در پایان پیشنهادهایی را نیز از قبیل پذیرایی با شکلات و شیرینی از ارباب رجوعها و نصب پارچه نوشته و پرچم و همچنین برپایی ایستگاههای صلواتی در سطح شهر را مطرح کرد.

در ادامه سرکار خانم جاویدی عضو محترم شورای شهر در مورد نمایشگاه صنایع دستی که قرار است روز دوازدهم بهمن ماه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردد توضیحاتی ارائه داده و از ارگانها دعوت به همکاری کرد.

سرکار خانم جاویدی پیشنهادی را نیز برای دیدار با خانواده شهدا ارائه داد.

در ادامه آقای ابراهیمی معاون محترم فرماندار و رئیس جلسه بعد از تسلیت شهادت آتشنشانان فداکار حادثه اخیر، در مورد امیدوار کردن مردم به انقلاب با این جمله سخنان خود را آغاز کرد ” در یک دوره از انقلاب با شکوه اسلامی صندلی و پستی در اختیار ما قرار گرفته که با پتانسیل این پست باید مردم را به این نظام مقدس امیدوارتر کنیم”

ایشان افزود ما باید پیشرفتها ، برکات انقلاب و کارهای انجام شده دولت را بدون کم و کاست به مردم گزارش دهیم.

آقای ابراهیمی قوییا در مورد حضور پر رنگ مسئولین ادارات در دیدار با خانواده معظم شهدا و غبار روبی گلزار شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی تاکید کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس رایانامه شما منتشر نخواهد شد .


*